Oud eiken traprenovatie
- Montagemogelijkheden
- Binnen 8 - 10 weken geleverd
- 4,9 / 5 klant beoordeling
- Duurzame producten
✓ Montage mogelijkheden
✓ Binnen 8 - 10 weken geleverd
✓ Klant beoordeling 4,9/5
✓ Duurzaam Nederlands product
Prijs op aanvraag
Vraag offerte aan
Betaal nu slechts 20% en de rest bij aflevering!
Trap renovatie op maat gemaakt met uniek en robuust oud eiken. Dit verandert uw trap in een meubel
Voor als u een unieke trap bekleding wilt.
Wij kunnen volledig op maat gemaakte oude eiken traptreden leveren en plaatsen.
Prijs per tree is vanaf 95,-
Voor een richtprijs zouden wij graag een aantal foto’s ontvangen en de diepte en lengte van de tree.
De treden worden van 14mm dik oude eiken planken gemaakt. En afgelakt met een ultra matte lak.
Ook de stootborden kunnen wij regelen.
Voor vragen en prijzen kunt u contact met ons opnemen door te mailen naar info@houtvantoen.nl of te bellen naar het telefoonnummer: 0342-234040.
De levertijd van onze producten bedraagt momenteel 8 - 10 weken. Het transport verzorgen wij zelf met eigen vrachtwagen. Zo beperken wij het risico op transportschade en kunnen wij u eventueel voorzien van informatie bij aflevering.
Wij nemen van te voren altijd contact met u op om de exacte leverdatum en tijd af te stemmen.
Doordat wij werken met oude, natuurlijke materialen, zullen onze producten van hout nooit exact zo als op de foto worden.
LET OP! In verband met het zware gewicht kunnen veel balkenmeubels niet via een trap getransporteerd worden. Vragen hierover? Neem gerust contact met ons op.
Heeft u liever een andere maat? Dat is zeker mogelijk bij onze producten van hout! Bij Hout van toen zijn we experts in maatwerk, dus helpen u graag verder bij producten met afwijkende maten.
Ga hiervoor naar het maatwerkformulier en dan nemen wij daarna contact met u op!